Bazgroszyt

Moje Ulubione na Bazgroszyt.pl

Czy chciałabyś mieć ulubione gry i zabawy Twojego dziecka zebrane w jednym miejscu? Czy często szukasz w internecie ulubioną piosenkę Twojej pociechy? Albo chcesz w łatwy i szybki sposób znaleźć kolorowanki z dinozaurami lub księżniczkami?

Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy zakładkę Ulubione na Bazgroszyt.pl

Możesz tam w łatwy i wygodny sposób zbierać ulubione gry, zabawy i kolorowanki Twojego dziecka. Dzięki temu masz do nich dostęp szybko, od ręki – wtedy, kiedy Twój maluch zdecyduje, że właśnie chce bawić się w kosmosie z Kredziakami, albo chce ubierać modelki i lalki w piękne stroje, lub koniecznie musi pokolorować dinozaury, morską wyprawę lub zabawy na łące.

Zakładka Ulubione to magiczne miejsce – jak półka w dziecięcym pokoju, na której razem z Twoją córeczką lub synkiem układacie ich ukochane zabawki: kreatywne kolorowanki, malowanki, gry, piosenki lub komiksy. W każdej chwili możecie sięgnąć po Wasze wybrane „zabawy“ i rozpocząć świetną przygodę w rysowanie, kolorowanie, trenowanie szlaczków i wzorków czy rozwiązywanie logicznych i matematycznych łamigłówek. Spróbujcie i przekonajcie się sami, dlaczego warto uzupełnić zakładkę Ulubione na Bazgroszyt.pl

2015-05-04, Bazgroszyt
Posted in

Bądzmy blisko
Informacje dodatkowe
Polityka ochrony prywatności


Radio Bajka
Projekt i realizacja Bazgroszyt.pl
Animagic. Magical EduTainment. Copyrights 2010-2014. All rights reserved