Bazgroszyt

Laurki do wydrukowania

Laurki do wydrukowania z Kredziakami to świetny pomysł na to, jak przygotować nietuzinkowy prezent dla bliskiej osoby. Na Bazgroszyt.pl znajdziecie bogaty wybór tematycznych laurek na każdą ważną okazję. Wystarczy wydrukować kartę i resztę pozostawić wyobraźni dziecka. Laurki do wydrukowania wypełnione przez Wasze pociechy to prawdziwe dzieła sztuki. Najważniesze jest to, że prezent dla Mamy, Taty, Babci, Dziadka czy Pani Nauczycielki w przedszkolu został samodzielnie wykonany przez dziecko. Razem z Kredziakami z serwisu Bazgroszyt.pl maluchy składają najlepsze na świecie życzenia – namalowane i pokolorowane przez siebie. Takie kwiaty, słońce czy chmurki wykonane przez małych artystów można tylko oprawić w ramki i powiesić na ścianie. I pomyśleć, że wszystko zaczeło się od .. laurki do wydrukowania.

Laurki do wydrukowania i pokolorowania

Pomysłowe laurki do wydrukowania, to miły prezent, by podarować je osobie, którą się bardzo lubi. Nasze kartki możesz wydrukować zawsze wtedy, kiedy chcesz i pokolorować w dowolny sposób. Dopisz życzenia i niespodzianka gotowa.

  • Laurki na dzień babci i dziadka, dzień Mamy i Taty i wiele, wiele więcej. Sprawdź!
  • Twórcze kolorowanki można wypełniać wielokrotnie, za każdym razem inaczej, pytania otwarte zawarte na kartach stymulują myślenie dzieci.

Bawiąc się z kolorowankami na Bazgroszyt.pl rodzice mają pewność, że ich dzieci spędzają bezpiecznie czas oraz łączą edukację z zabawą!
 

2015-08-16, Anna Sawa
Posted in

Bądzmy blisko
Informacje dodatkowe
Polityka ochrony prywatności


Radio Bajka
Projekt i realizacja Bazgroszyt.pl
Animagic. Magical EduTainment. Copyrights 2010-2014. All rights reserved