Bazgroszyt

Gry Edukacyjne dla dzieci

Wyruszamy na wspaniałą przygodę z Kredziakami. Zabieramy dzieciaki w przeróżne magiczne miejsca – z dzielnym Ryskiem i jego ekipą chłopcy i dziewczynki odkryją Kosmos, poznają fascynujący świat Zwierząt, zanurzą się w ogród pełen Roślin, nauczą się liczyć z Kredzią i myć zęby z Kolorozaurusem.
 
Zabawa z Kredziakami to odkrywanie i poznawanie świata w formie mini-gier o charakterze edukacyjnym.  Przyjazne postaci bohaterów, przyjemna kolorystyka, prosta i atrakcyjna grafika, pasująca do całości muzyka powodują, że nauka jest dla dzieci prawdziwą zabawą.
 
Gry edukacyjne na Bazgroszycie mają naprawdę rozwojowy charakter, krótką formę i bezpieczne treści. Z nami każdy rodzic może spokojnie i bezpiecznie zostawić swoje dziecko przed komputerem czy tabletem. Dziecko spędza czas w ciekawy i wesoły sposób – bawi się, a jednocześnie w tym czasie uczy się literek, cyferek, trenuje spostrzegawczość, rozwiązuje logiczne zagadki.

Kategoria: gry, gry edukacyjne, edukacja, malowanki, spostrzegawczość, zwierzaki, rośliny, kredziaki, gry kosmos, gry dla chłopców, gry dla dziewczynek.
Gry dla dzieci najmłodszych: Obserwacja zwierzaków przez lornetkę, dopasuj cienie do zwierząt, pomóż Ryskowi spakować plecak, znajdź różnicęmycie zębów
Gry dla dzieci starszych: gra zręcznościowa - Złap jabłka, kosmos labirynt, bazgrajka bananajka, rzucanie kulek śnieżnych
2015-05-04, Bazgroszyt

Bądzmy blisko
Informacje dodatkowe
Polityka ochrony prywatności


Radio Bajka
Projekt i realizacja Bazgroszyt.pl
Animagic. Magical EduTainment. Copyrights 2010-2014. All rights reserved