Bazgroszyt

Zwierzęta - Gry Edukacyjne dla dzieci

Kredziaki zabierają dzieci na spotkanie z przeróżnymi zwierzakami z całego świata. Poznajcie fascynujący świat zwierząt, bawiąc się w nasze gry edukacyjne. Rysek, Kredzia i Kolorozaurus zabawią się z Wami w łączenie kropek, szukanie różnic i par w ulubionej przez dzieci krainie zwierząt. Sprawdźcie nasze gry edukacyjne dla dzieci za darmo!

Gry online dla dzieci w Bazgroszyt.pl to świetna zabawa i sposób na spędzenie wolnego czasu, ale także znakomita szansa na naukę i rozwijanie swoich zdolności manualnych. Grając, dziecko nie tylko się relaksuje, ale też uczy swoją pewność siebie.

Dzięki edukacyjnym grom dla dzieci twoja pociecha uczy się przez zabawę. Poznaje świat, dowiaduje się nowych ciekawostek, rozwija wyobraźnię i kreatywność. Uczy się jak rozwiązywać nowe kłopoty oraz praktykuje zręczność i spostrzegawczość. Dziecko twórczo spędza czas z rodzicami poprzez wspólną zabawę w gry online dla dzieci. Oprócz wyobraźni rozwija się wiedza o świecie, logiczne myślenie oraz percepcja ruchowo-wzrokowa. Wszystkie te umiejętności przydadzą się dziecku w przyszłości, nie tylko w czasie edukacji w szkole, ale też w dorosłym życiu. Dlatego tak ważne jest, by je praktykować. Jeśli zadania przedstawione w grach online są dobrze wykonywane, to maluch nabiera większej pewności siebie, wierzy w swoje zdolności. Trzeba mimo to pamiętać o tym, by dziecko nie spędzało przed monitorem zbyt dużo czasu, maksymalnie 20-30 minut. Poznaj Bazgroszytowe Edukacyjne Gry Online:

Cienie - Dopasuj cień do odpowiedniego zwierzątka. Pamiętaj, cienie różnią się tylko szczegółami - patrz uważnie. W czasie tej zabawy  dziecko trenuje spostrzegawczość oraz umiejętność zauważania detali i drobiazgów.
GRAJ ->

44445

Łączenie kropek - Połącz kropki i zobacz, jaki zwierzak z tego powstanie. Odkrywaj kolejne zwierzęce zagadki. W czasie tej zabawy dziecko poznaje cyferki oraz uczy się łączyć kropki. Poprawia też swoją spostrzegawczość, bo każdy układ cyferek jest inny.
GRAJ ->

44455
Malowanki - Baw się w malowanie razem z Kredziakami. Możesz stworzyć własną kartkę ze zwierzakiem i wysłać ją w prezencie do babci i dziadka. Malowanki są bardzo twórczą zabawą - rozwijają wyobraźnię, ćwiczą koncentrację i spostrzegawczość.
GRAJ ->

44444
 
Literki - Poznaj z nami nowe słowa i ucz się literek. Przeciągnaj odpowiednie literki, w powstanie z tego wyraz. W czasie tej zabawy dziecko uczy się nowych słówek i poznaje litery alfabetu.
Po grze poruszaj się za pomocą myszki.
GRAJ ->

44445
Komponowanka to kreatywna zabawa w tworzenie własnego obrazka. Dziecko samo wybiera kształty i dopasowuje rozmiar poszczególnych elementów. Powstaje w ten sposób ciekawa, autorska praca - obrazek można na końcu wydrukować i dać bliskiej osobie w prezencie.
GRAJ ->

44444
 
Lornetka - to zabawa w odkrywanie i zgadywanie, jakie to zwierzę. Obserwuj teren przez lornetkę i zgadnij, jakie zwierzę widać w oddali. W tej grze dziecko zdobywa wiedzę o świecie zwierząt, poznaje nowe gatunki i trenuje spostrzegwaczość i swoją dotychczasową wiedzę o świecie przyrody.
GRAJ ->

44455
Sudoku - to zabawa ze zwierzakami, w czasie której dziecko trenuje koncentrację, spostrzegawczość, umiejętność logicznego myślenia oraz cierpliwość. W klasycznym sudoku ustawiamy liczby, w wersji z Kredziakami - zwierzaki i poznajemy w ten sposób świat zwierząt i przyrody.
GRAJ ->

44445
Różnice - Zabawa w odgadywanie różnic polega na szukaniu elementów, którymi różnią się te dwa obrazki.  Dziecko ćwiczy spostrzegawczość, koncentrację oraz umiejętność dostrzegania detali. Rozwijanie kompetencji logicznego myślenia jest jednym z kluczowych elementów dobrego przygotowania dziecka do rozpoczęcia nauki w szkole.
GRAJ ->

44445
Połącz w pary - to gra w dobieranie i łączenie zwierzaków w pary. W ten sposób dziecko odkrywa świat zwierząt, a jednocześnie ćwiczy spostrzegawczość. Te umiejętności są bardzo przydatne w szkole oraz w codziennym życiu.
GRAJ ->

44455
Cienie - Zabawa, w której dziecko ma dopasować  zarys cienia do odpowiedniego zwierzaka. W tej grze dziecko trenuje spostrzegawczość oraz umiejętność zauważania szczegółów, ponieważ cienie różnią się od siebie tylko detalami. Cały czas bawimy się wśród przyrody ze zwierzakami.
GRAJ ->

44444
Memo to gra, która ćwiczy pamięć i spostrzegawczość. Systematyczny trening pamięci to doskonałe ćwiczenie dla naszego mózgu: przyspiesza zapamiętywanie i przechowywanie informacji i ułatwia następnie ich odtwarzanie. Gra edukacyjna - Memo - to świetny trening pamięci.
GRAJ ->

44445
Różnice - to zabawa w szukanie różnic między dwoa obrazkami. W tej grze dziecko ćwiczy spostrzegawczość, koncentrację i umiejętność dostrzegania drobiazgów. Rozwijanie logicznego myślenia to świetny trening i przygotowanie do edukacji w szkole.
WEJDŹ>>

44455
  

Kolorowanki od Bazgroszyt:

ZOO

Wszystkie dzieci kochają wycieczki do Zoo! Teraz możesz razem z Kredziakami wybrać się do Zoo nie wychodząc z domu. Rysek, Kredzia i Kolorozaurus zabiorą Was w świat edukacyjnej zabawy w krainie zwierząt.

Twoje dziecko pokocha gry online na Bazgroszyt.pl! Dlaczego? Kredziaki to zabawne, przyjazne zwierzaki, które zabiorą dzieci w edukacyjną przygodę z wyobraźnią. Rozwiną wiele niezbędnych umiejętności oraz wytrenują pamięć i koncentrację.

więcej kolorowanek do druku znajdzisz Kolorowanki XXL, Bazgroszyt, Nauka pisania, ZOO AlfabetROŚLINY

Kredziaki zapraszają Was na łąkę, gdzie poznacie wiele ciekawych roślin, zabawicie się z Ryskiem w kolorowanie, narysujecie kwiatki i owady do pary, a także dowiecie się, kiedy zbiera się większość owoców, na przykład jabłka.

kolorowanki do druku rośliny na bazgroszyt.pl
więcej kolorowanek do druku znajdzisz Kolorowanka - Bazgroszyt, Jesień z KredziakamiGALAKTYKA

Poznaj Galaktykę Kredziaków! Rysek, Kredzia i Kolorozaurus zabiorą Was w kosmiczną podróż po ich planecie. Znajdziesz tu kolorowanki do wydrukowania.
Narysuj Ryska, który nosi kosmiczny kombinezon ochronny i może w nim bezpiecznie spacerować po obcej planecie.
Narysuj człowiek, który był na księżycu. Być może już niedługo będziemy mogli latać jeszcze dalej, a statki kosmiczne będą kursować jak autobusy?

kolorowanki do druku kosmos na bazgroszyt.pl
więcej kolorowanek do druku znajdzisz Kolorowanka - Bazgroszyt, KosmosZWIERZĘTA

Wszystkie dzieci kochają zwierzęta! Teraz możesz razem z Kredziakami poznać ich fascynujący świat. Rysek, Kredzia i Kolorozaurus zabawią się z Wami w łączenie kropek, szukanie różnic i par w ulubionej przez dzieci krainie zwierząt.

Dlaczego Twoje dziecko polubi Gry online od Bazgroszyt? Kredziaki to zabawne, przyjazne zwierzaki, które zabiorą dzieci w edukacyjną przygodę z wyobraźnią. Rozwiną wiele potrzebnych umiejętności i wytrenują koncentrację.

kolorowanki do druku zwierzęta na bazgroszyt.pl
więcej kolorowanek do druku znajdzisz Kolorowanka - Bazgroszyt, Zwierzęce CiekawostkiKREDZIAKI

Chcesz rozwijać spostrzegawczość i koncentrację u Twojego dziecka? Rozpocznij z Kredziakami fascynującą edukacyjną przygodę. Rysek, Kredzia i Kolorozaurus zabawią się z Wami w mycie zębów, liczenie, rzucanie i szukanie różnic.

Rysek, Kredzia i Kolorozaurus zapraszają do zabawy, która uprzyjemni wolny czas każdego malucha. Grając w edukacyjne gry, dzieci rozwijają spostrzegawczość, pamięć i trenują logiczne myślenie oraz uczą się dobrych nawyków. W miarę rozwoju umiejętności, dziecko przechodzi do kolejnych, trudniejszych poziomów gier.

więcej kolorowanek do druku znajdzisz Kolorowanki do druku  - Pakiet Kreatywne Rysowanie
Kolorowanki do druku pozwalają każdemu dziecku cieszyć się zabawą z Kredziakami. Poznaj Ryska, Kredzię oraz Kolorozaurusa. Zapraszamy wielbicieli dinozaurów, kucyków, miłośników piesków, odkrywców egzotycznych lądów i wiele innych ciekawych tematów. Starannie opracowane kolorowanki są ręcznie rysowane. Łączą naukę z zabawą, zapewniając pozytywne skojarzenia z poznawaniem nowych zjawisk. Bazgroszyt można wydrukować zawsze i wszędzie - 24/7, gdzie tylko maluchowi może grozić nuda :)

 
zobacz więcej: Kucyki kolorowanki

Kolorowanki - Dinozaury Bazgroszyt.pl
zobacz więcej: ksiezniczki-kolorowanki do druku
Kolorowanki Kuchnia Bazgroszyt.pl
 
zobacz więcej: Laurki kolorowanki

Kolorowanki - Dinozaury Bazgroszyt.pl
zobacz więcej: kolorowanki do druku Owady
Kolorowanki Kuchnia Bazgroszyt.pl
zobacz więcej: kolorowanki do druku Dinozaury
Kolorowanki - Dinozaury Bazgroszyt.pl
zobacz więcej: kolorowanki do druku Kuchnia
Kolorowanki Kuchnia Bazgroszyt.pl
 
 
zobacz więcej: kolorowanki do wydrukowania Alfabet
Kolorowanki - Dinozaury Bazgroszyt.pl
zobacz więcej: Szlaczki do druku

Kolorowanki Kuchnia Bazgroszyt.pl
  
zobacz więcej: Kolorowanki szlaczki łamigłówki
Kolorowanki - Dinozaury Bazgroszyt.pl
zobacz więcej: kolorowanki do wydrukowania Historia
Kolorowankido wydrukowania Historia
 

więcej kolorowanek do drukutest gotowości szkolnejgrafomotorykaartykuły szkolnenauka pisania
znajdziesz na www.sklep.bazgroszyt.pl

Szybkie linki:
Serie - Sklep Bazgroszyt
Bazgrajka Bazgroszyt | Bazgroszyt do druku | Bazgroszyt Giga | Bazgroszyt XXL 
Kreatywne zestawy Kredki | Przybory do nauki pisania

Menu - Sklep Bazgroszyt
Przedszkolaki
Grafomotoryka Matematyka z wyobraźnią Logiczne myślenie 
Rysowanie Grube kontury Rysuj z Gwiazdami Pakiety
Testy Gotowości Szkolnej
Testy Testy wg kompetencji  Pakiety
Szkoła
Alfabet | Matematyka z wyobraźnią Logiczne myślenie Pakiety
Angielski
Alfabet Tematy Pakiety
Kreatywne Zestawy
Testy Gotowości Bazgrajki Bazgroszyt
Bazgroszyty | XXLBazgroszyty XXL z Kredkami
Giga Kolorowanki
Artykuły szkolne
Przybory do pisania
Przybory do nauki pisania | Ołówki | Wkłady
Rysowanie
Kredki Kredki akwarelowe Pastele olejowe Kredki woskowe
SALE

2015-05-07, Bazgroszyt
Posted in

Bądzmy blisko
Informacje dodatkowe
Polityka ochrony prywatności


Radio Bajka
Projekt i realizacja Bazgroszyt.pl
Animagic. Magical EduTainment. Copyrights 2010-2014. All rights reserved