Bazgroszyt

Rośliny - Gry Edukacyjne

Gry edukacyjne z Kredziakami w krainie Roślin - za darmo do zabawy dla każdego malucha. Odkryj razem z Ryskiem, Kredzią i Kolorozaurusem kolejne, barwne krainy, pełne magicznej i cudownej roślinności. Z nami nie będziecie się nudzić - zabawimy się w kolorowanie według wzoru, dopasowywanie kwiatków i owadów do pary, a także ułożymy roślinne puzzle. Do dzieła :)

Koloruj według wzoru to gra w kolorowanie obrazka według podanej instrukcji. Powstają w ten spsób barwne ilustracje, a dziecko trenuje wiele ważnych umiejętności: precyzję wykonywania poleceń, spostrzegawczość i koncentrację.
GRAJ ->

44445

Lupa - to wesoła zabawa w obserwowanie roślin przez szkło powiększające. Zachęcamy dzieci do odgadywania, jaki to kwiatek. Dziecko zdobywa wiedzę o świecie przyrody i poznaje nowe gatunki roślin - trenuje jednocześnie spostrzegawczość i zwarca uwagę na szczegóły. 
GRAJ ->

44445
Dzielenie - to zabawa na zbiorach. Kredzia lubi dzielić się ze swoimi przyjaciółmi - z Ryskiem i Kolorozaurusem. Zachęcamy dzieci, żeby pomogły Kredzi podzielić przedmioty na równe zbiory - tak aby każdy z przyjaciół miał tyle samo.

GRAJ ->

44455
Różnice - to zabawa razem z Kredziakami w odkrywanie różnic pomiędzy obrazkami. Trzeba patrzeć na kolejne ilustracje bardzo uważnie i dokładnie. W tej grze edukacyjnej dziecko ćwiczy spostrzegawczość, umiejętność dostrzegania detali i drobnych elmenentów oraz koncentrację. To świetne zadanie przygotowujące dziecko do podjęcia nauki w szkole.
GRAJ ->

44444
Chowanego na łące to gra na spostrzegawczość z kredkami. W tej grze edukacyjnej dziecko musi znaleźć wszystkie kredki, jakie ukryły się wśród roślin na łące. Świat roślin i przyrody jest barwny, więc trzeba się dobrze skupić, żeby znaleźć w nim kolorowe kredki. Ta zabawa to doskonałe ćwiczenie na spostrzegawczość i kreatywne myślenie.

GRAJ ->

44445
Łączenie kropek - w świecie roślin to zabawa w tworzenie obrazków po połączeniu kolejnych cyferek.  Dziecko jest zawsze ciekawe, jaki kwiatek lub drzewo powstanie z tej zabawy. Gra edukacyjna pozwala odkrywać świat roślin, uczy cyferek, a także trenuje u dziecka koncentrację, skupienie i spostrzegawczość. 
GRAJ ->

44444
Literki - to gra edukacyjna, dzięki której dziecko uczy się nowych słówek i trenuje literki alfabetu. Zabawa polega na przeciąganiu literek, tak aby powstał właściwy wyraz. 
Po grze poruszaj się za pomocą myszki.
GRAJ ->

44444
Puzzle - to zabawa w tworzenie całego obrazka z pojedynczych elementów. Dziecko bawiąc się układa ilustrację i odkrywa kolejne roślinki razem z Kredziakami/ Dzięki tej grze edukacyjnej dziecko ćwiczy spostrzegawczość, umiejętność dostrzegania detali oraz skupienie.
GRAJ ->

44455
Memo - to świetna gra edukacyjna, która trenuje pamięć i spostrzegawczość. Tym razem dziecko znajduje się w świecie roślin - poznaje nowe roślin i trenuje pamięć. Systematyczny trening pamięci to świetne ćwiczenie dla mózgu. Przyspiesza zapamiętywanie, poprawia proces przechowywania informacji w pamięci i pomaga w odtwarzaniu informacji. Memo w świecie roślin z Kredziakami to świetna zabawa.
GRAJ ->

44445
Sudoku - tym razem w świecie roślin - to doskonały trening umiejętności logicznego myślenia oraz spostrzegawczości, a także nauka cierpliwości. Te wszystkie umiejętności są potrzebne każdemu przedszkolakowi do podjęcia nauki w szkole. 
GRAJ ->

44455
Połącz w pary - gra edukacyjna, która polega na łączeniu roślin w pary. Trzeba szybko rozpoznać roślinę i połączyć ją z właściwym obrazkiem takiej samej rośliny.  Dzięki tej zabawie dziecko ćwiczy spostrzegawczość i umiejętność logicznego myślenia, które są bardzo przydatne w czasie szkolnej edukacji.
GRAJ ->

44455
Cienie - Kredziaki zapraszają dzieci do zabawy w dopasowywanie cienia do odpowiedniej rośliny. Obrazki różnią się tylko detalami, dlatego dziecko ćwiczy umiejętność zauważania szczegółów oraz spostrzegawczość. Ta gra edukacyjna to świetny trening dla mózgu.
GRAJ ->

44445
2015-05-07, Bazgroszyt
Posted in

Bądzmy blisko
Informacje dodatkowe
Polityka ochrony prywatności


Radio Bajka
Projekt i realizacja Bazgroszyt.pl
Animagic. Magical EduTainment. Copyrights 2010-2014. All rights reserved