Bazgroszyt

Nauka na Bazgroszyt.pl - poprzez rysowanie

Twoje dziecko nudzi się, kiedy siada do nauki? Szukasz pomysłu na to, jak w ciekawy i atrakcyjny sposób wprowadzić je w świat literek, cyferek, czy logicznych łamigłówek.
Bazgroszyt proponuje właśnie takie edukacyjne karty i kolorowanki z wesołymi Kredziakami. Dzięki temu dziecko ma gwarantowaną świetną zabawę, a przy okazji poznaje świat i uczy się nowych rzeczy.
Z pewnością łatwiej będzie Wam namówić dziecko do rysowania szlaczków i wzorków, kiedy to wydarzy się w jakimś ciekawym kontekście, np. w podróży z Ryskiem w kosmos, albo na łące z Kredzią.  Jeśli wzorki to prawdziwe wzory na nowym swetrze Kolorozaurusa, który na koniec można pokolorować wg własnego pomysłu – to każdy maluch chętnie usiądzie do takie twórczej pracy. W ten sposób trenowanie małej motoryki ręki, czy w kolejnym etapie nauka pisania stają się dla dziecka fajną zabawą.
Ćwiczenia w Bazgroszytach mają otwarty charakter i dlatego rozwijają wyobraźnię dziecka, zachęcają do szukania nowych rozwiązań i do wymyślania swojej wersji obrazka.

Łamigłówki logiczne i matematyczne to świetny wstęp do poznawania pierwszych cyferek i liczb. Na Bazgroszyt.pl dzieci uczą się praktycznie wszystkiego poprzez rysowanie – cyferka 1 ukryła się w brzuchu ryby, a dookoła znajduje się cały świat, który można z wyobraźnią pokolorować.
2015-05-04, Bazgroszyt

Bądzmy blisko
Informacje dodatkowe
Polityka ochrony prywatności


Radio Bajka
Projekt i realizacja Bazgroszyt.pl
Animagic. Magical EduTainment. Copyrights 2010-2014. All rights reserved