Malowanki to doskonała alternatywa dla dzieci, które lubią spędzać wolny czas przed komputerem.

Maluchy uwielbiają obecnie spędzać czas w Internecie. Dlatego warto pomyśleć o zapewnieniu im przyjaznego i bezpiecznego miejsca, które będzie zawierało odpowiednie dla ich wieku treści. Malowanki online na bazgroszyt.pl to idealne rozwiązanie.

Malowanki dla dzieci mają takie same zalety jak tradycyjne kolorowanki – przede wszystkim rozwijają wyobraźnię, trenują koncentrację oraz spostrzegawczość najmłodszych. Ich dodatkową zaletą jest możliwość skomponowania własnego obrazka – to dzieci wybierają elementy, z których będzie się składała ich ilustracja, dzięki temu mają wpływ na efekt końcowy pracy.


Malowanki na Bazgroszyt.pl sprawiają, że:

  • dzieci kreatywnie spędzają czas,
  • poznają kolory oraz otaczający świat,
  • uczą się nazywać różne zjawiska przyrody oraz wyrażać własne emocje.

W podróży po świecie malowanek na Bazgroszyt.pl towarzyszą dzieciom przyjazne Kredziaki: Rysek, Kredzia i Kolorozaurus, które stawiają przed najmłodszymi różne ciekawe zadania, oraz podpowiadają, co można zrobić. Możesz pomóc Ryskowi wyremontować jego dom, zaprojektować swój własny plac zabaw lub wybrać się na spacer razem z Kolorozurusem i Kredzią. Wybór zależy od Ciebie!

Nasze malowanki online wypełnia się za pomocą myszki i klawiatury komputera. Po skończonej zabawie, można taka malowankę pobrać i zapisać na dysku komputera, wydrukować, a nawet wysłać komuś bliskiemu. Wszystko zależy od inwencji i kreatywności! Sprawdźcie również nasze kolorowanki dla dzieci, które wspierają naturalne metody uczenia się.


Malowanki dla dzieci

Malowanki online to idealna alternatywa dla dzieci, które lubią spędzać czas przy komputerze - malowanki rozwijają wyobraźnię, trenują koncentrację i spostrzegawczość.

Ich atutem jest także możliwość skomponowania własnego obrazka przez dziecko – ma ono wpływ na efekt końcowy, może dobrać wybrane elementy, dopasować je na swój sposób, z czego czerpie większą przyjemność.

Malowanki do wydruku wypełnia się wirtualnie przy pomocy myszki i klawiatury komputera. Po zakończonej zabawie można takie kolorowanki zapisać na dysku, wydrukować lub nawet przesłać komuś bliskiemu.

Kiedy Twoje dziecko spędza czas na stronie Bazgroszyt.pl, masz pewność, że jego wolne chwile upływają na dobrej zabawie motywującej go do kreatywnego myślenia, szukania własnych rozwiązań.

Postaraj się przyłączyć do tej zabawy, wysłuchaj swojego malucha, zapytaj o stworzoną przez niego pracę, niech opowie o swojej twórczej wizji.

Ostatnimi czasy, jedną z ulubionych rozrywek najmłodszych jest spędzanie czasu w Internecie, dlatego też warto pomyśleć o zapewnieniu dziecku przyjaznego, a co najważniejsze, bezpiecznego środowiska, w którym będzie mogło się rozwijać i zarazem dobrze bawić.

Wchodząc w świat bazgroszytowych malowanek Twoje dziecko spotyka się z przyjaznymi bohaterami, Kredziakami, które umilają jego czas.

Pomaluj świat z Bazgroszyt.pl Twoje dziecko uwielbia malować? Jeśli jeszcze nie wkroczyło w świat malowanek, pokaż mu, jak fantastyczna może być ta zabawa. Razem pokolorujecie swój świat. Malowanie rozwija kreatywność i wyobraźnię dziecka. Malowanie stanowi nie tylko zabawę, ale i stymuluje rozwój malucha na kilku płaszczyznach. Trudno o lepszy przykład łąc...

TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zapoznaj się z polityką prywatności.