Bazgroszyt

Zwierzęta - Gry Edukacyjne dla dzieci

Kredziaki zabierają dzieci na spotkanie z przeróżnymi zwierzakami z całego świata. Poznajcie fascynujący świat zwierząt, bawiąc się w nasze gry edukacyjne. Rysek, Kredzia i Kolorozaurus zabawią się z Wami w łączenie kropek, szukanie różnic i par w ulubionej przez dzieci krainie zwierząt. Sprawdźcie nasze gry edukacyjne dla dzieci za darmo!

Cienie - Dopasuj cień do odpowiedniego zwierzątka. Pamiętaj, cienie różnią się tylko szczegółami - patrz uważnie. W czasie tej zabawy  dziecko trenuje spostrzegawczość oraz umiejętność zauważania detali i drobiazgów.
GRAJ ->

44445

Łączenie kropek - Połącz kropki i zobacz, jaki zwierzak z tego powstanie. Odkrywaj kolejne zwierzęce zagadki. W czasie tej zabawy dziecko poznaje cyferki oraz uczy się łączyć kropki. Poprawia też swoją spostrzegawczość, bo każdy układ cyferek jest inny.
GRAJ ->

44455
Malowanki - Baw się w malowanie razem z Kredziakami. Możesz stworzyć własną kartkę ze zwierzakiem i wysłać ją w prezencie do babci i dziadka. Malowanki są bardzo twórczą zabawą - rozwijają wyobraźnię, ćwiczą koncentrację i spostrzegawczość.
GRAJ ->

44444
 
Literki - Poznaj z nami nowe słowa i ucz się literek. Przeciągnaj odpowiednie literki, w powstanie z tego wyraz. W czasie tej zabawy dziecko uczy się nowych słówek i poznaje litery alfabetu.
Po grze poruszaj się za pomocą myszki.
GRAJ ->

44445
Komponowanka to kreatywna zabawa w tworzenie własnego obrazka. Dziecko samo wybiera kształty i dopasowuje rozmiar poszczególnych elementów. Powstaje w ten sposób ciekawa, autorska praca - obrazek można na końcu wydrukować i dać bliskiej osobie w prezencie.
GRAJ ->

44444
 
Lornetka - to zabawa w odkrywanie i zgadywanie, jakie to zwierzę. Obserwuj teren przez lornetkę i zgadnij, jakie zwierzę widać w oddali. W tej grze dziecko zdobywa wiedzę o świecie zwierząt, poznaje nowe gatunki i trenuje spostrzegwaczość i swoją dotychczasową wiedzę o świecie przyrody.
GRAJ ->

44455
Sudoku - to zabawa ze zwierzakami, w czasie której dziecko trenuje koncentrację, spostrzegawczość, umiejętność logicznego myślenia oraz cierpliwość. W klasycznym sudoku ustawiamy liczby, w wersji z Kredziakami - zwierzaki i poznajemy w ten sposób świat zwierząt i przyrody.
GRAJ ->

44445
Różnice - Zabawa w odgadywanie różnic polega na szukaniu elementów, którymi różnią się te dwa obrazki.  Dziecko ćwiczy spostrzegawczość, koncentrację oraz umiejętność dostrzegania detali. Rozwijanie kompetencji logicznego myślenia jest jednym z kluczowych elementów dobrego przygotowania dziecka do rozpoczęcia nauki w szkole.
GRAJ ->

44445
Połącz w pary - to gra w dobieranie i łączenie zwierzaków w pary. W ten sposób dziecko odkrywa świat zwierząt, a jednocześnie ćwiczy spostrzegawczość. Te umiejętności są bardzo przydatne w szkole oraz w codziennym życiu.
GRAJ ->

44455
Cienie - Zabawa, w której dziecko ma dopasować  zarys cienia do odpowiedniego zwierzaka. W tej grze dziecko trenuje spostrzegawczość oraz umiejętność zauważania szczegółów, ponieważ cienie różnią się od siebie tylko detalami. Cały czas bawimy się wśród przyrody ze zwierzakami.
GRAJ ->

44444
Memo to gra, która ćwiczy pamięć i spostrzegawczość. Systematyczny trening pamięci to doskonałe ćwiczenie dla naszego mózgu: przyspiesza zapamiętywanie i przechowywanie informacji i ułatwia następnie ich odtwarzanie. Gra edukacyjna - Memo - to świetny trening pamięci.
GRAJ ->

44445
Różnice - to zabawa w szukanie różnic między dwoa obrazkami. W tej grze dziecko ćwiczy spostrzegawczość, koncentrację i umiejętność dostrzegania drobiazgów. Rozwijanie logicznego myślenia to świetny trening i przygotowanie do edukacji w szkole.
WEJDŹ>>

44455
2015-05-07, Bazgroszyt
Posted in

Bądzmy blisko
Informacje dodatkowe
Polityka ochrony prywatności


Radio Bajka
Projekt i realizacja Bazgroszyt.pl
Animagic. Magical EduTainment. Copyrights 2010-2014. All rights reserved