Bazgroszyt

Nauka na Bazgroszyt.pl - poprzez rysowanie

Twoje dziecko nudzi się, kiedy siada do nauki? Szukasz pomysłu na to, jak w ciekawy i atrakcyjny sposób wprowadzić je w świat literek, cyferek, czy logicznych łamigłówek. Bazgroszyt proponuje właśnie takie edukacyjne karty i kolorowanki z wesołymi Kredziakami. Dzięki temu dziecko ma gwarantowaną świetną zabawę, a przy okazji poznaje świat i uczy się nowych rzeczy.
2015-05-04

Ćwiczenia grafomotoryczne

Ćwiczenia grafomotoryczne pełnią ważną rolę w przygotowaniu do nauki pisania.
Stwórz dziecku przyjazne środowisko do nauki liter. Jeśli zadbasz już teraz o właściwe przygotowanie rączki do pisania, Twoje dziecko będzie pisać szybciej, staranniej i podchodzić do zadań pisarskich bez stresu.
2015-04-30

Jak rozwijać umiejętność pisania u dziecka?

DZIEŃ 1
  1. Wymyślaj z dzieckiem w co mogą zamienić się różne litery. Np. litera „o” może stać się słoneczkiem, buzią, kółkiem wózka... i czym jeszcze? Taka zabawa pozwoli dziecku lepiej zapamiętać i oswoić nową literkę...
2015-04-29

Moduł Grafomotoryka na stronie Bazgroszyt.pl

Drogi Rodzicu!
Rozwijając grafomotorykę swojego dziecka, ułatwiasz mu naukę pisania i przyszłe osiągnięcia w szkole.
Wypełniając zabawne zadania edukacyjne z Ryskiem, Kredzią i Kolorozurusem, Twoje dziecko będzie w naturalny sposób trenować precyzję ruchu, spostrzegawczość, koordynację oraz koncentrację, decydujące o jakości i tempie pisania w późniejszych latach.
2015-04-29

Bądzmy blisko
Informacje dodatkowe
Polityka ochrony prywatności


Radio Bajka
Projekt i realizacja Bazgroszyt.pl
Animagic. Magical EduTainment. Copyrights 2010-2014. All rights reserved