Bazgroszyt

Rodzinne malowanki

Rodzinne rysowanie, czyli jak córka Marysia i rodzice - Kasia i Marcin mogą ciekawie spędzać czas .... Wystarczy kredka, kartka papieru i trochę chęci, żeby faktycznie spędzić razem chwilę czasu, porysować, pobawić się w kolorowanki i malowanki. Marcin Rosłoń - dziennikarz sportowy i współtwórca Kingrunner.com - lekko i z wyobraźnią - opisuje rodzinne malowanki z córką. Marcin to przyjaciel i ambasador fundacji Mówimy obrazami.  Podarował rysunek do 5. jubileuszowej edycji Bazgrosztu Gwiazd. Rysunek był wyjątkowy, bo było to ... Indianin ... na koniu :)
2015-09-19

Skoro mała motoryka ręki jest tak ważna i można ją rozwijać od najmłodszych lat, to jak najlepiej to robić?

Przede wszystkim nie można się zniechęcać i poddawać – zawsze trzeba zachęcać dziecko do rysowania. Każde ćwiczenie z kredką w ręku przyzwyczaja rączkę i pomaga trenować precyzję ruchów. Oczywiście pierwsze kreski i bazgroły są nieudolne i nierówne, ale z czasem mała rączka nabiera wprawy.
2015-06-13

Malowanki Bazgroszyt

Malowanki na Bazgroszyt.pl to prawdziwa twórcza i kreatywna zabawa. Każdy przedszkolak i szkolniak może tu stworzyć swój własny, piękny i kolorowy świat. Wesołe Kredziaki - Rysek, Kredzia i Kolorozaurus zabierają dzieci w magiczną podróż i wciągają w swoje barwne przygody. Z nami nigdy nie będziesz się nudził - malowanie na ekranie :)
2015-05-04

Bądzmy blisko
Informacje dodatkowe
Polityka ochrony prywatności


Radio Bajka
Projekt i realizacja Bazgroszyt.pl
Animagic. Magical EduTainment. Copyrights 2010-2014. All rights reserved